سری B لیگ دسته یک مردان؛ رونمایی از هشت تیم راه یافته به مرحله پلیآف
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۵۲۷۶۰۹
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی رقابتهای والیبال سری B لیگ دسته یک مردان سال ۱۴۰۱ روز جمعه یازدهم آذر با چهار دیدار پیگیری شد و چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی این مسابقات از هر گروه معرفی شدند.
شهرداری آزادشهر، کود گلفام، ولیعصر ارس و مقاومت مازندران از گروه A و نیروی زمینی، آتیهسازان دزفول، مس کرمان و شهرداری دامغان از گروه B مجوز جضور در مرجله پلیآف را ه دست آوردند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
نتایج دیدارهای هفته چهاردهم سری B لیگ دسته یک مردان به قرار زیر است:
کود گلفام شمال ۳ – شهرداری آزادشهر صفر
مس کرمان ۳ – شهرداری دامغان یک
دیدار دو تیم ولیعصر ارس و مقاومت مازندران به دلیل عدم حضور مازندرانیها برگزار نشد و نتیجه سه بر صفر به نفع تیم ولیعصر ارس به پایان رسید.
در مسابقه دو تیم نیروی زمینی و آتیهسازان دزفول هم تیم آتیه سازان حضور نیافت و نتیجه سه بر صفر به نفع نیروی زمینی لحاظ شد.
به این ترتیب جدول ردهبندی تیمها در پایان مرحله مقدماتی سری B لیگ دسته یک مردان به شرح زیر است:
گروه A:
شهرداری آزادشهر هشت برد و ۲۳ امتیاز
کود گلفام هشت برد و ۲۲ امتیاز
ولیعصر ارس پنج برد و ۱۷ امتیاز
مقاومت مازندران سه برد و ۱۰ امتیاز
کبیر تجارت ماکو سه برد و ۱۰ امتیاز
میدان آق قلا سه برد و ۸ امتیاز
گروه B:
نیروی زمینی ۱۱ برد و ۲۸ امتیاز
آتیهسازان دزفول هفت برد و ۱۹ امتیاز
مس کرمان پنج برد و ۱۶ امتیاز
شهرداری دامغان پنج برد و ۱۴ امتیاز
مناطق نفت خیز جنوب چهار برد و ۱۵ امتیاز
میهن اسلامشهر سه برد و ۱۲ امتیاز
برنامه دور رفت مرحله اول پلیآف مسابقات سری B لیگ دسته یک مردان روز جمعه ۲۵ آذر ماه به شرح زیر است:
بابل، سالن علوم پزشکی بابل، ساعت ۱۵
مقاومت مازندران – نیروی زمینی
جلفا، سالن ورزشی فجر شجاع، ساعت ۱۵
ولیعصر ارس – آتیهسازان دزفول
دامغان، سالن چندمنظوره انقلاب، ساعت ۱۵
شهرداری دامغان – شهرداری آزادشهر
کرمان، سالن ورزشی تربیت، ساعت ۱۵
مس کرمان – کود گلفام لیتیکوه آمل
برنامه دور برگشت مرحله نخست پلیآف مسابقات سری B لیگ دسته یک مردان روز چهارشنبه ۳۰ آذر ماه به شرح زیر است:
تهران، سالن شهید حسنپور کاوه، ساعت ۱۵
نیروی زمینی – مقاومت مازندران
دزفول، سالن ورزشی مجدیان، ساعت ۱۵
آتیهسازان دزفول – ولیعصر ارس
آزادشهر، سالن وحدت، ساعت ۱۵
شهرداری آزادشهر – شهرداری دامغان
آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۵
کود گلفام لیتیکوه آمل – مس کرمان
گفتنی است در صورت نیاز به انجام مسابقه سوم، این دیدار طبق پلیآف دور برگشت در روز دوم دی ماه برگزار خواهد شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کلیدواژه: سری B لیگ دسته یک مردان شهرداری آزادشهر شهرداری دامغان نیروی زمینی سه برد پلی آف
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.iribnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری صدا و سیما» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۵۲۷۶۰۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه جامجهانی تیراندازی اعلام شد
جام جهانی تیراندازی از دوازدهم تا بیستوسوم اردیبهشت در باکوی جمهوری آذربایجان برگزار میشود و تیم ایران نیز در این رویداد شرکت خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ایمنا، جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه_ دوازدهم اردیبهشت_ در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز و تا بیستوسوم اردیبهشت ادامه دارد.
نمایندگان کشورمان در تپانچه با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و سجاد پور حسینی با هدایت محسن نصر طالبی بامداد روز گذشته_سهشنبه یازدهم اردیبهشت_ راهی این مسابقات شدند. نجمه خدمتی، فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی، پوریا نوروزیان و امیر محمد نکونام نیز با هدایت مریم طالبی، پنجشنبه_سیزدهم اردیبهشت_ عازم باکو خواهند شد.
برنامه جام جهانی تیراندازی در باکوپنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر میکس ساعت ۱۴:۴۵
جمعه، ۱۴ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۱۰ متر میکس ساعت ۹
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر مردان ۱۱
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر زنان ۱۴:۴۵
شنبه، ۱۵ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۱۰ متر مردان ۹:۳۰
فینال تپانچه ۱۰ متر زنان ۱۱:۱۵
مقدماتی تفنگ میکس ۱۴:۴۵
فینال تفنگ میکس ۱۷:۳۰
یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (دقت) ساعت ۸:۳۰
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۸:۳۰
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۲:۴۵
دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (سرعت) ساعت ۸:۳۰
فینال تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۹
فینال تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۱
سهشنبه، ۱۸ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۲۵ متر زنان ساعت ۹:۳۰
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۸:۴۵
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۱۳:۱۵
چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت:
ادامه رقابتهای تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان و مردان در دور دوم
پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت:
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۸:۳۰
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۰:۴۵
جمعه، ۲۱ اردیبهشت:
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۸:۴۴
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۳:۱۵
شنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه:
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۱۴:۳۰
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۶:۴۵
منبع: ایرنا
کد خبر 749406